EDIH Twister Vol. V Česká republika a Rakousko

Uzavírá se cyklus přeshraničních seznamovacích a prezentačních akcí EDIH Twister – série informačních, kontaktních a networkingových akcí realizovaných v souvislosti se spuštěním nových služeb z evropských center pro digitální inovace (EDIH) na podporu digitální transformace malých a středních podniků i veřejných organizací.

Agentura CzechInno a šest českých EDIHů (EDIH Cybersecurity Innovation HubEDIH ČVUTEDIH OstravaEDIH Brain4IndustryEDIH-DIGIMAT a EDIH Northern and Eastern Bohemia) zvou tentokrát své rakouské kolegy (EDIH AI5Production, Crowd in Motion, innovATE a Applied CPS) do jihomoravské metropole ke společnému setkání a diskuzi o tom, co v oblasti podpory rozvoje technologií i zvýšení efektivity mohou EDIhy nabídnout a jak si navzájem pomoci v přeshraničním kontextu. 

Hlavními tématy akce budou kybernetická bezpečnost, umělá inteligence, pokročilá digitalizace v MSP, veřejném sektoru, ale i v průmyslu a podpora zvyšování vnitřní efektivity firem i organizací s pomocí digitálních nástrojů.

Odpolední exkurze nabídnou vhled do fungování Kybernetického polygonu KYPO jako součásti infrastruktury EDIH Cybersecurity Innovation Hub a fungování i příležitosti RICAIP testbedu CEITEC VUT Brno, jehož využití nabízí EDIH-DIGIMAT.

Akce se uskuteční dne 20. března od 9 hod. v prostoru CyberCampusu CZ, Šumavská 15A, Brno. 

Program a registrace na webu akce ZDE.

Technologické centrum Praha, koordinátor Enterprise Europe Network ČR a člen EDIH Cybersecurity Innovation Hub, podporuje synergii mezi těmito podpůrnými strukturami.

Pro více informací kontaktujte P. Hladík, hladik@tc.cz.


Další novinky

Všechny novinky

Úspěšná účast TC na významném veletrhu vojenské a bezpečnostní techniky

Zástupci Technologického centra Praha (TC) nedávno zavítali na veletrh Enforce Tac 2024, konaný ve dnech 26.-28. února v německém Norimberku. Tento…

Nové dotace na podporu ochrany duševního vlastnictví pro MSP v roce 2024

Od 22. ledna mohou české malé a střední firmy předkládat žádosti o dotace na podporu ochrany duševního vlastnictví z evropského programu Fond pro MSP (SME…

Naše služby

Analýza inovačního potenciálu

Mentoringový program „Scale-up your business“

Akcelerační program "BusinessRunway"

Poradenství k dotačním programům

Poradenství k ochraně duševního vlastnictví

Připravenost na digitalizaci a udržitelné podnikání

Finanční poradenství

ESA Technology Broker

Mezinárodní databáze nabídek a poptávek

Kooperační setkání, mise firem, zahraniční veletrhy

Transfer technologií a ILO

Účast v projektech