Scale-up your business 2020 – otvíráme již třetí ročník mentoringového programu pro firmy v období růstu

Scale-upy, tedy podniky ve fázi vývoje, zejména v high-tech oborech, které se snaží růst z hlediska přístupu na nové trhy, příjmů a počtu zaměstnanců, jsou motorem ekonomiky. Vedení firem v tomto období řeší jak firmu transformovat, správně nasměrovat její expanzi na nové trhy a jak růst financovat. Zakladatelé lokálních start-upů naráží na nedostatek znalostí a zkušeností s prezentací firmy, komunikací s investory a posléze s bankéři, právníky atd., se strategickým finančním plánováním, ale i se samotnou expanzí do zahraničí. Zkušenosti schází i v samotném budování a řízení firem.

Program „Scale-up your business“ vznikl v reakci na potřeby rostoucích firem. Program kombinuje vzdělávání a špičkové poradenství na míru firmám, které probíhá formou prezentací firem před expertním panelem a individuálním mentoringem.

Program vede tým mentorů TC AV ČR se zkušenostmi v oblasti fundraisingu a podpory podnikání, s praxí v komerčním sektoru. Expertní tým tvoří zkušení podnikatelé, zástupci investorů, business angels, zástupci korporací i odborníci z různých oborů a také např. certifikovaný scale-up kouč.

Firmy mají díky účasti v programu příležitost lépe promyslet své strategie pro expanzi, business plány i fundraisingovou strategii. Díky nezávislému pohledu expertního panelu a mentorské práci týmu TC AV ČR firmy nasbírají cenné podněty pro vylepšení či přepracování svých business plánů a prezentací pro investory a získají kontakty a znalosti, nejen ze série seminářů a workshopů, ale také díky sdílení zkušeností mezi jednotlivými účastníky programu.

Jste mladá technologicky zaměřená inovativní firma, která je již pár let na trhu a má nakročeno vyrůst v mezinárodním měřítku? Hledáte zdroje, kontakty a informace, které pomohou váš růst nastartovat? Zvažujete vstup investora do firmy, ale chybí vám potřebné zkušenosti, jak na to?

Jste tu správně, program je pro vás!

Podívejte se na předběžný harmonogram programu.

V případě zájmu o účast v programu, prosím, kontaktujte Ing. Silvii Jiráskovou: jiraskova@tc.cz

Další novinky

Všechny novinky

Co přinesl seminář DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE 2020?

Jak již bylo dříve avizováno, Technologické centrum AV ČR jako koordinátor Enterprise Europe Network, je jedním z odborných partnerů série akcí Digitální…

Motionlab roste! I díky podpoře týmu EEN z Technologického centra AV ČR

Motionlab, s.r.o. je mladá inovativní dynamicky rostoucí česká společnost, která vyvinula jedinečnou škálovatelnou, interoperabilní a komplexní cloudovou…

Naše služby

Analýza inovačního potenciálu

Mentoringový program „Scale-up your business“

Akcelerační program "BusinessRunway"

Poradenství k dotačním programům

Poradenství k ochraně duševního vlastnictví

Připravenost na digitalizaci a udržitelné podnikání

Finanční poradenství

ESA Technology Broker

Mezinárodní databáze nabídek a poptávek

Kooperační setkání, mise firem, zahraniční veletrhy

Transfer technologií a ILO

Účast v projektech