Projekt na podporu digitalizace – deadline 1. výzvy 18.1.2023

Jste malý a střední výrobní podnik? Máte zájem o digitalizaci svého podnikání? Nabízíme účast v projektu ADMA TranS4MErs na podporu digitalizace malých a středních podniků, jehož je Technologické centrum Praha členem.

Záměrem projektu je mj. umožnit MSP stát se tzv. továrnami budoucnosti, aby byly schopné reagovat na současné ekologické, digitální a společenské výzvy. Poslouží k tomu komunitní platforma, kde se potkávají MSP s transformery a poskytovateli odborných služeb (tzv. Service Providers), v kombinaci se školícími aktivitami, asistenčními programy a sadou různých aplikací.

Po absolvování úvodního digitalizačního scanu získá firma vyhodnocení a doporučení k následujícím podpůrným aktivitám. Firma může využít nabídku služeb na rozvíjení digitalizačních dovedností – bezplatně od členů konsorcia projektu nebo jako placenou službu u externích poskytovatelů.

Pro účast v projektu je třeba se registrovat ZDE („Start your transformation journey“). Průběžně probíhají výzvy, které firmám umožňují bezplatné čerpání služeb. Aktuálně otevřené výzvy sledujte na Open calls – nyní běží 1. výzva s deadlinem 18. 1. 2023.

Do projektu se lze také zapojit jako:

  • transformer – jste odborníkem na digitalizaci a chcete se stát součástí platformy, podporující výměnu znalostí a zkušeností v této oblasti. Naučíte se metodiku ADMA TranS4MErs a získejte její značku kvality. Registrujte se ZDE („Become a trans4mer“).
  • tzv. Service Provider – jste pokročilá firma v oblasti digitalizace a můžete nabídnout své aktivity či poradenství v této oblasti. Služby jsou poskytovány na komerční bázi. Registrace je ZDE („List your services and tools“).

V případě zájmu nebo dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit: J. Janošec, janosec@tc.cz   


Další novinky

Všechny novinky

Technologické centrum vyhlašuje 2. výzvu ESA SPARK FUNDING

Podpora využití kosmických aplikací v pozemním sektoru patří mezi priority Evropské kosmické agentury (ESA). Součástí aktivit projektu ESA Technology Broker…

Pomáháme objevovat a rozvíjet vizionáře

Jsou mezi námi - někteří výrazní, někteří naopak skromní, nenápadní. Spojuje je neotřelý přístup k řešení výzev, přináší nové myšlenky. Mají schopnost podívat…

Naše služby

Analýza inovačního potenciálu

Mentoringový program „Scale-up your business“

Akcelerační program "BusinessRunway"

Poradenství k dotačním programům

Poradenství k ochraně duševního vlastnictví

Připravenost na digitalizaci a udržitelné podnikání

Finanční poradenství

ESA Technology Broker

Mezinárodní databáze nabídek a poptávek

Kooperační setkání, mise firem, zahraniční veletrhy

Transfer technologií a ILO

Účast v projektech