Projekt Aid for Trade 2020: Setkání s partnery z Komory zahraničního obchodu Bosny a Hercegoviny

Pracovník Oddělení rozvoje podnikání Technologického centra AV ČR byl přizván Asociací malých a středních podniků a živnostníků na online setkání se zástupci Komory zahraničního obchodu Bosny a Hercegoviny v rámci projektu Aid for Trade. Akce probíhala 20. - 27. 10. formou webinářů, kdy se každý den setkal jeden host s vybranými zástupci Komory zahraničního obchodu Bosny a Hercegoviny.

TC AV ČR v rámci sítě Enterprise Europe Network prezentovalo spolupráci s klientskými firmami, které nabízí nejnovější trendy v oblasti inovací s využitím digitálních technologií, s potenciálem pro spolupráci. Členem Komory zahraničního obchodu Bosny a Hercegoviny je též naše partnerská organizace mezinárodní sítě Enterprise Europe Network v Bosně a Hercegovině. Věříme, že tato akce přispěje k dalšímu rozvoji spolupráce s Bosnou a Hercegovinou a pomůže navázat nové obchodní vztahy našim klientským firmám.

Chtěli byste najít ty správné kontakty právě v tomto regionu? Více informací poskytne R. Hávová, havova@tc.cz, 234 006 138.

Další novinky

Všechny novinky

Mladé inovativní firmy podporujeme i v době covidu

Podpora rozvoje mladých technologicky orientovaných firem je název článku, ve kterém v posledním letošním čísle magazínu MM průmyslové spektrum 11-12/2020

Konference Gate2Space je za námi

Již sedmý ročník konference Gate2Space 2020, kterou pravidelně pořádá TC AV ČR ve spolupráci s Ministerstvem dopravy ČR, se uskutečnil v rámci akce Czech Space

Naše služby

Analýza inovačního potenciálu

Mentoringový program „Scale-up your business“

Akcelerační program "BusinessRunway"

Poradenství k dotačním programům

Poradenství k ochraně duševního vlastnictví

Připravenost na digitalizaci a udržitelné podnikání

Finanční poradenství

ESA Technology Broker

Mezinárodní databáze nabídek a poptávek

Kooperační setkání, mise firem, zahraniční veletrhy

Transfer technologií a ILO

Účast v projektech