Future Mind Fest 2023

Zveme na první ročník konference Future Mind Fest, kde se bude diskutovat o podpoře komercializačního potenciálu vědeckých výzkumů.

Vystoupí zástupci ČVUT, Technologického centra Praha a firem zaměřených na VR a drony. Představí se mezinárodní projekt Building up a Digital Skills Alliance for the Enhancing of Programming Competencies (DigiS), který podporuje odborné vzdělávání v oblasti vývoje a řízení dronů a programování virtuální reality a rozvoj digitálních dovedností s tím souvisejících na středních školách. Projekt, do kterého je zapojeno i Technologické centrum Praha, v letošním roce končí.

Program ZDE.

Akce proběhne ve čtvrtek 2. listopadu od 8,30 - 13,10 hod. v prostorách ČVUT - CIIRC (Jugoslávských partyzánů 3, Praha 6). 

Svou účast potvrďte na martina.perutkova@cvut.cz


Další novinky

Všechny novinky

Úspěch české firmy v tendrech Evropské jižní observatoře

Trh tzv. „Big Science“, jak se někdy označují zakázky z velkých a finančně nákladných evropských výzkumných infrastruktur, poskytuje českým průmyslovým podnikům

Vizionáři 2023 ocení inovativní české subjekty

Nabízíte inovativní produkty nebo služby? Pracujete na jedinečném projektu? Zúčastněte se dalšího ročníku projektu Vizionáři! Jde o třináctý ročník soutěže…

Naše služby

Analýza inovačního potenciálu

Mentoringový program „Scale-up your business“

Akcelerační program "BusinessRunway"

Poradenství k dotačním programům

Poradenství k ochraně duševního vlastnictví

Připravenost na digitalizaci a udržitelné podnikání

Finanční poradenství

ESA Technology Broker

Mezinárodní databáze nabídek a poptávek

Kooperační setkání, mise firem, zahraniční veletrhy

Transfer technologií a ILO

Účast v projektech