EDIH Twister Vol. IV Česko & Polsko

Agentura CzechInno a šest českých EDIHů (EDIH Cybersecurity Innovation Hub, EDIH ČVUT, EDIH Ostrava, EDIH Brain4Industry, EDIH-DIGIMAT a EDIH Northern and Eastern Bohemia) zvou své polské protějšky do Ostravy ke společnému setkání a diskuzi o tom, co v oblasti technologií i podpory byznysového rozvoje firem EDIhy umí a jak si navzájem pomoci v přeshraničním kontextu. 

Hlavními tématy akce budou kyberbezpečnost, umělá inteligence, vysokorychlostní výpočty, pokročilá digitalizace v malých a středních firmách i ve veřejném sektoru a také v oblasti výrobních technologií a průmyslu – na tyto oblasti se totiž specializují české EDIHy.

V odpolední části mohou účastníci nahlédnout do Národního superpočítačového centra IT4Innovations a testbedů Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava.

Akce se uskuteční ve středu 8. listopadu 2023 od 9:00 hod. na Národním superpočítačovém centru IT4Innovations VŠB-TUO (Studentská 6231/1b, Ostrava).

Pracovními jazyky akce jsou čeština a polština se vzájemným tlumočením.

Program a registraci naleznete ZDE.

Technologické centrum Praha, koordinátor Enterprise Europe Network ČR a člen EDIH Cybersecurity Innovation Hub, podporuje synergii mezi těmito podpůrnými strukturami.

Pro více informací kontaktujte P. Hladík, hladik@tc.cz 


Další novinky

Všechny novinky

Vizionáři 2023 ocení inovativní české subjekty

Nabízíte inovativní produkty nebo služby? Pracujete na jedinečném projektu? Zúčastněte se dalšího ročníku projektu Vizionáři! Jde o třináctý ročník soutěže…

Smart Business Festival 2023

Smart Business Festival opět po roce přinese novinky o projektech a službách na podporu chytrého podnikání určených pro české malé a střední firmy. Akci pořádá…

Naše služby

Analýza inovačního potenciálu

Mentoringový program „Scale-up your business“

Akcelerační program "BusinessRunway"

Poradenství k dotačním programům

Poradenství k ochraně duševního vlastnictví

Připravenost na digitalizaci a udržitelné podnikání

Finanční poradenství

ESA Technology Broker

Mezinárodní databáze nabídek a poptávek

Kooperační setkání, mise firem, zahraniční veletrhy

Transfer technologií a ILO

Účast v projektech